Savaş AKBUDAK

Cevdet Selçuk KAHYALAR

“Karton Bardak Makinesinde Kalitenin ve Güvenin Tek Adresi”

MENÜ

MENÜ

Karton Bardak Makina Servis, Bakım, Onarım

Savaş Akbudak Maycup Makina Ambalaj, Yüksek devirli Hızlı Tek Kullanımlık Karton Bardak Makinelerı,Karton Çorba Kasesi Makineleri, Karton Salata Kasesi Makineleri, Karton Döner Box Makineleri, Baskı Flexo ve Kesim Makineleri satmaktadır. Ultrasonik Fan Isıtıcılı, Açık Kam Sistemi, Dişli Aktarma Sistemi, Blower Hava Üfleme Sistemi,Fotosel algılama, arıza alarmı, Toplama Kolektörü, Sayaç vb. Gibi heyecan verici bir çok yeni teknoloji ile donatılmış birden çok çalışma istasyonlarına sahiptir.  Karton Bardakları yapımında kullanılan bu uzman makinelerin arıza durumunda bizlerden 7 / 24 Servis Bakım Onarım Hizmeti alabilirsiniz.

İşini seven Teknisyen arkadaşlarımız ile birlikte sizlere bir telefon kadar yakınız sizler yaşadığınız sorunları bizlere ilettiğiniz anda bizler sorunun kaynağını bulup arızanın çözümü için yola çıkmış bile oluyoruz. Siz Değerli müşterilerimizin mağdur etmemek için sizler için elimizden gelen tüm imkanlar ile sizlere 7 / 24 Karton bardak servis bakım onarım hizmeti vermekten gurur duyarız.

  Makinelerimiz 2 yıl garanti kapsamında olup 7/24 teknik destek ve Çin’deki fabrikamızdan görüntülü teknik destek sağlamaktayız. Makine ile yedek parçaları gelmekte olup, Extra yedek parçaya ihtiyaç halinde kargo ücretini müşteri karşılamak kaydı ile Çin’deki fabrikamızdan 4 gün içerisinde uluslararası kargo firması ile müşterinin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlıyoruz. İletişim:05313302535

Hızlı Sipariş Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir