Savaş AKBUDAK

Cevdet Selçuk KAHYALAR

“Karton Bardak Makinesinde Kalitenin ve Güvenin Tek Adresi”

MENÜ

MENÜ

Hakkımızda

CSA ENDÜSTRİ, MayCUP marka kağıt bardak, Çorba ve Salata kaseleri, Box, Tabak, Pipet, Kapak yapma makinaları, Kağıt keski makinaları, Flekso ve Dijital baskı makinaları, Plastik bardak, Plastik ve Alüminyum saklama ve taşıma kabı makinaları satışı, Hammadde tedariği, Üretim tesisi planlama ve Kurulumu konusunda uzman hizmet veren modern bir ithalatçı kurtuluştur.

Şirketimiz araştırma geliştirme, ithalat, satış, servis ve bakımı ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır.Makinalarımız gelişmiş mekanik işleme ekipmalarına ve mükemmel üretim teknolojisine sahiptir.Müşterilerimize sürekli olarak yüksek teknolojiyi tanıtmakta, yeni ürünleri ve teknik dönüşümü araştırmak ve geliştirmek için çaba göstermekte ve firma olarak ürün satışı sonrası hizmete önem vermekteyiz.
Şirketimizin ürünleri kalite açısından tüm ülkede müşterilerimiz tarafından beğeniyle karşılanmaktadır.Maycup Makina “sürekli teknolojik yenilik ve mükemmellik” ilkesine bağlı kalmaya devam ediyor.Bizi ziyaret etmek için yurt içinde ve yurt dışında yeni ve eski müşterilerimizle iletişim kurarak makinalarımızın kalitesine ve makinalarımızın çalışma şeklini incelemeye olanak sağlıyoruz.Müşterilerimizle birebir iş planı geliştirmek için uzun vadeli dosthane işbirliği ilişkileri kuruyoruz.

 

Savaş Akbudak Maycup Makina Ambalaj, Yüksek Hızlı Tek Kullanımlık Karton Bardak Makinaları ve kağıt grubu ambalaj makinaları satmaktadır. Fotosel algılama, arıza alarmı, sayaç vb. Gibi heyecan verici bir çok yeni teknoloji ile donatılmış birden çok çalışma istasyonlarına sahiptir. Bu tüm özellikleri artan güvenlik ve toplam işlem sırasında bizler sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız. Karton Bardakları yapımında kullanılan bu uzman makinelerin arıza durumunda bizlerden 7 / 24 Servis Bakım Onarım Hizmeti alabilirsiniz.

İşini seven Teknisyen arkadaşlarımız ile birlikte sizlere bir telefon kadar yakınız sizler yaşadığınız sorunları bizlere ilettiğiniz anda bizler sorunun kaynağını bulup arızanın çözümü için yola çıkmış bile oluyoruz. Siz Değerli müşterilerimizin mağdur etmemek için sizler için elimizden gelen tüm imkanlar ile sizlere 7 / 24 Karton bardak servis bakım onarım hizmeti vermekten gurur duyarız.