“Karton Bardak Makinesinde Kalitenin ve Güvenin Tek Adresi”

MENÜ

MENÜ

Karton Bardak Makina Kurulumu (Yerinde)

Savaş Akbudak Maycup Makina Ambalaj Firması olarak Karton Bardak Makina Kurulumunu profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kağıt Bardak İmalatı için Firmamızın tüm makineleri kullanım hassasiyetleri, bakım, onarım, ve kullanımı çok basittir. Makine ustaları ve operatörleri firmamızın makinelerinin kullanım kolaylığı ve sağlamlığı açısından, işçilik açısından ve zamandan tasarruf eder.

Savaş Akbudak Maycup Makina Ambalaj olarak sizlerin faaliyet alanına gelip Karton Bardak Makinasının Kurulumuna aynı yerde başlıyoruz. Karton Bardak İmalatında oldukça adından söz ettiren bu makinalar Savaş Akbudak Maycup Makina Ambalaj Firması olarak her zaman müşterisinin 7/24 teknik destek olarak arkasındayız.

İşinde uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin istekleri doğrultusunda kurulumu sürdürmekteyiz. Makinamızda kullanılan parçalar CNC ya da Torna yardımı ile yapılan parça ve malzemelere kuvvetli basınç testine sokularak montaj aşamasına geçilmiştir.

Hızlı Sipariş Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir